Trainingstijden - Alle Teams

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bennekom BSO 16.00 - 18.00
  • 2
  • -
Bennekom JO15-3 17.45 - 18.45
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO12-1 17.45 - 19.00
  • 1 - B
  • -
Bennekom JO11-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO11-2 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO11-3 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO14-4 18.00 - 19.00
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO13-1 18.00 - 19.30
  • 3 - A
  • -
Bennekom JO13-2 18.00 - 19.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO15-2 18.45 - 20.15
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO19-5 18.45 - 20.15 Anne Postma
  • 1 - B
  • -
Bennekom JO14-1 19.00 - 20.30
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO15-1 19.00 - 20.30
  • 2 - B
  • -
Bennekom JO16-1 19.00 - 20.30 Marcel van Dijk, Neil Kalma, Arnold Holleman
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO17-1 19.00 - 20.30 Alex van Hunen, Marc de Geus
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO15-4 19.30 - 20.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO17-3 19.30 - 20.30
  • 3 - A
  • -
Bennekom 1 20.15 - 21.30
  • 1
  • 1
  • -
Bennekom 2 20.30 - 22.00
  • 3 - A
  • -
Bennekom 4 20.30 - 22.00
  • 3 - B
  • -
Bennekom 11 20.30 - 22.00
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO19-1 20.30 - 22.00 Michael Kars, Lars Verhoef, Martijn Vlastuin
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO19-4 20.30 - 22.00 Raimond Kooij
  • 2 - B
  • -
Bennekom VR1 20.30 - 22.00 Yvo Cobussen, Anouk van Dorrestein
  • 4 - A
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bennekom BSO 16.00 - 18.00
  • 2
  • -
Bennekom JO13-3 18.00 - 19.00
  • 3 - A
  • -
Bennekom JO10-4 18.30 - 19.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom 35+1 20.30 - 22.00
  • 2
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bennekom BSO 16.00 - 18.00
  • 2
  • -
Bennekom JO14-3 17.30 - 18.30
  • 1 - B
  • -
Bennekom MO15-1 17.45 - 19.15 Jacco Jansen
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO8-1 18.00 - 19.00 Michel van der Sommen
  • 2
  • Academie
Bennekom JO8-2 18.00 - 19.00 Joppe Verhoeks
  • 2
  • Academie
Bennekom JO8-3 18.00 - 19.00 Bertram Zantinge
  • Academie
Bennekom JO9-1 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-2 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-3 18.00 - 19.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO9-4 18.00 - 19.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO9-5 18.00 - 19.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO10-1 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-2 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-3 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-4 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-5 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO13-4 18.00 - 19.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO14-2 18.00 - 19.00
  • 4 - A
  • -
Bennekom Keeperstraining (selectieteam bovenbouw) 18.30 - 20.30
  • 1 - B
  • -
Bennekom JO11-4 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO11-5 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO11-6 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO12-2 19.00 - 20.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO12-3 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO12-4 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom JO15-4 19.00 - 20.00
  • 3 - A
  • -
Bennekom MO11-1 19.00 - 20.00
  • 2
  • Academie
Bennekom MO15-2 19.00 - 20.00 Joukje van Dijk, Roy Vermeer
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO15-1 19.00 - 20.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO17-2 19.15 - 20.45 Gerrit Gerritsen, Bas van den Brink, Jens Brugmans
  • 4 - B
  • -
Bennekom 7 20.00 - 21.00
  • 3 - A
  • -
Bennekom JO16-2 20.00 - 21.00 Walaa Fadam
  • 2 - A
  • -
Bennekom MO17-1 20.00 - 21.00
  • 2 - B
  • -
Bennekom Beloften 20.00 - 21.30
  • 1 - A
  • -
Bennekom MO19-1 20.00 - 21.30 Edward Schoester
  • 4 - A
  • -
Bennekom 3 20.30 - 22.00
  • 1 - B
  • -
Bennekom VR1 20.30 - 22.00 Yvo Cobussen, Anouk van Dorrestein
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO19-2 20.45 - 22.00 Dennis Febus, Bert Dekker
  • 4 - B
  • -
Bennekom 9 21.00 - 22.00
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO19-3 21.00 - 22.00
  • 2 - B
  • -
Bennekom VR30+1 21.00 - 22.00
  • 3 - A
  • Samen met VR-2
Bennekom VR2 21.00 - 22.00
  • 3 - A
  • Samen met VR30+
Bennekom VR2 21.00 - 22.00
  • 3 - A
  • samen met VR-30+

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bennekom BSO 16.00 - 18.00
  • 2
  • -
Bennekom JO11-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO11-2 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO11-3 18.00 - 19.00
  • 2
  • -
Bennekom JO12-3 18.00 - 19.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO12-4 18.00 - 19.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO13-3 18.00 - 19.00
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO14-4 18.00 - 19.00
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO13-1 18.00 - 19.30
  • 3 - A
  • -
Bennekom JO13-2 18.00 - 19.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO15-2 18.30 - 20.00
  • 1 - B
  • 7
  • -
Bennekom JO12-1 19.00 - 20.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO15-3 19.00 - 20.00
  • 4 - B
  • -
Bennekom JO14-1 19.00 - 20.30
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO16-1 19.00 - 20.30 Marcel van Dijk, Neil Kalma, Arnold Holleman
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO17-1 19.00 - 20.30 Alex van Hunen, Marc de Geus
  • 2 - B
  • -
Bennekom JO19-4 19.30 - 20.30 Raimond Kooij
  • 3 - B
  • -
Bennekom JO19-5 19.30 - 20.30 Anne Postma
  • 3 - A
  • -
Bennekom 1 20.00 - 21.30
  • 1
  • 1
  • -
Bennekom JO17-3 20.30 - 21.30
  • 3 - B
  • -
Bennekom 2 20.30 - 22.00
  • 2 - B
  • -
Bennekom 5 20.30 - 22.00
  • 3 - A
  • -
Bennekom 11 20.30 - 22.00
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO19-1 20.30 - 22.00 Michael Kars, Lars Verhoef, Martijn Vlastuin
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bennekom Bambino's 16.00 - 17.00
  • 3
  • -
Bennekom CIOS-trainingen 16.00 - 17.00
  • 3
  • -
Bennekom FIFA 16.00 - 17.00
  • 3
  • -
Bennekom BSO 16.00 - 18.00
  • 2
  • -
Bennekom JO8-1 17.00 - 18.00 Michel van der Sommen
  • 3
  • Academie
Bennekom JO8-2 17.00 - 18.00 Joppe Verhoeks
  • 3
  • Academie
Bennekom JO8-3 17.00 - 18.00 Bertram Zantinge
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-1 17.00 - 18.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-2 17.00 - 18.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-3 17.00 - 18.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-4 17.00 - 18.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO9-5 17.00 - 18.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO14-3 17.30 - 19.00
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO10-1 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-2 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-3 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-4 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO10-5 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO11-4 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO11-5 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO11-6 18.00 - 19.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO14-2 18.00 - 19.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom JO16-2 18.00 - 19.00 Walaa Fadam
  • 4 - B
  • -
Bennekom MO11-1 18.00 - 19.00
  • 2
  • Overloop Academie
Bennekom MO15-2 18.00 - 19.00 Joukje van Dijk, Roy Vermeer
  • 4 - A
  • -
Bennekom Keeperstraining (breedtesport) 18.00 - 20.15
  • 1 - B
  • -
Bennekom JO12-2 19.00 - 20.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO13-4 19.00 - 20.00
  • 3
  • Academie
Bennekom JO19-3 19.00 - 20.00
  • 4 - A
  • -
Bennekom JO17-2 19.00 - 20.30 Gerrit Gerritsen, Bas van den Brink, Jens Brugmans
  • 4 - B
  • -
Bennekom MO15-1 19.00 - 20.30 Jacco Jansen
  • 1 - A
  • -
Bennekom MO17-1 19.00 - 20.30
  • 2 - B
  • -
Bennekom MO19-1 19.00 - 20.30 Edward Schoester
  • 2 - A
  • -
Bennekom VR2 20.00 - 21.30
  • 3 - A
  • -
Bennekom VR2 20.00 - 21.30
  • 3 - A
  • -
Bennekom 3 20.30 - 22.00
  • 3 - B
  • -
Bennekom 6 20.30 - 22.00
  • 2 - B
  • -
Bennekom 7 20.30 - 22.00
  • 1 - A
  • -
Bennekom 8 20.30 - 22.00
  • 4 - A
  • -
Bennekom 9 20.30 - 22.00
  • 1 - B
  • -
Bennekom 10 20.30 - 22.00
  • 2 - A
  • -
Bennekom JO19-2 20.30 - 22.00 Dennis Febus, Bert Dekker
  • 4 - B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!